1. Na nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Nieustającej Pomocy, wtorek – MB Zielnej, środa – MB Częstochowskiej, czwartek – MB Bolesnej, piątek – MB Różańcowej, sobota – Ofiarowania NMP.

2. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. O 15.45 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli. Po nabożeństwie będzie Msza św. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na parafie naszej archidiecezji szczególnie potrzebujące pomocy.

4. O przeprowadzenie porządków i posprzątanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 41-60. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 21-40 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej odprawiane nabożeństwa majowe, do liczniejszego udziału w których, jeszcze raz serdecznie zachęcamy.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – z nr 89, 100zł – z nr 9. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

Krucjata Wyzwolenia Człowieka Archidiecezji Przemyskiej, Wydział Duszpasterski i Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu oraz Towarzystwo “Powściągliwość i Praca” w Miejscu Piastowym zapraszają w sobotę, 20 maja 2017 r. do Korczyny na Drogę Krzyżową z modlitwą o wyzwolenie z nałogów i zniewoleń.