1. Dziś o godz. 15.40 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. W sobotę przypada święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

3. W przyszłą niedzielę o godz. 15.40 będzie nabożeństwo majowe podczas którego adorować będzie róża MB Nieustającej Pomocy, a po nim Msza św. Taca przeznaczona będzie na parafie naszej Archidiecezji potrzebujące pomocy.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 361-380. Bóg zapłać parafianom z nr 341-360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00. Po Mszy św. codziennie jest nabożeństwo majowe, do udziału w którym wszystkich parafian serdecznie zachęcamy.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 300 zł – Książek Wiesław, po 200 zł – na konto parafialne z nr 541 i Fil Aleksander nr 627. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Po uzgodnieniu z Ks. Bpem, będzie jednak bierzmowanie w wyznaczonym wcześniej terminie 29 maja czyli w piątek o godz. 17.00. Dlatego też Ks. Dariusz zaprasza rodziców bierzmowanej młodzieży na spotkanie do Sali parafialnej w poniedziałek po nabożeństwie majowym.

8. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego od poniedziałku do czwartku do godz. 15.00 na parkingu koło drzew. Dochód z tej zbiórki jest przeznaczony na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej i na Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez polskich misjonarzy

9. Z placu przy figurze Św. Józefa pozyskaliśmy ok 90 krawężników. Gdyby ktoś chciał je odkupić, to bardzo prosimy. Są one w dobrym stanie, dlatego cena 1 krawężnika to 5 zł.