1. Dziś o 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. W poniedziałek przypada drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Chociaż jest to dzień pracy i nauki w szkole, zachęcamy do świętowania i do jak najliczniejszego udziału we Mszach św., które będą odprawiane rano o 9.00 i wieczorem o 18.00 z nabożeństwem czerwcowym. Godzinki przed Mszą św. o 9.00 śpiewać będzie róża Matki Kościoła.

3. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

4. Na nabożeństwach czerwcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – Ofiarowania NMP, wtorek – Niepokalanego Poczęcia NMP, środa – Św. Rodziny, czwartek – MB Gromnicznej, piątek – MB z Lourdes, sobota – Zwiastowania Pańskiego.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominamy, że wtedy kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego serca NMP. O 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli, a po nim Msza św.. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na remont kaplicy cmentarnej.

6. O przeprowadzenie porządków i posprzątanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 61 – 80. „Bóg zapłać” rodzicom dzieci rocznicowych za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

8. „Bóg zapłać” za ofiarę 100zł, którą na prace na cmentarzu złożył Szerszeń Józef nr 262. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

W dniach od 4.07. – 15.07.2017r. wyruszy na pątniczy szlak na Jasną Górę 37 Archidiecezjalna Przemyska Piesza Pielgrzymka. Hasło tegorocznych rekolekcji w drodze „Idźcie i głoście Ewangelię”. Spotkanie organizacyjne dla wybierających się na Pielgrzymkę odbędzie się w niedzielę 25.06.2017r. w Kolegiacie w Brzozowie o godz. 14.00. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą a następnie zostaną omówione sprawy organizacyjne. Zapraszamy do podjęcia odważnej decyzji i wyruszenia na pątniczy szlak. Ci, którzy nie mogą pielgrzymować fizycznie mogą uczynić to w sposób duchowy.