1. Przypominamy, że dziś o 14.00 w kościele będzie Msza św. za zmarłych parafian, po której wyruszy na cmentarz procesja żałobna – prosimy, by wszyscy brali w niej udział przez skupienie i modlitwę.

2. Jutro Dzień Zaduszny – dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Nawiedzajmy nasze cmentarze, ofiarujmy naszym zmarłym modlitwę, licznie uczestniczmy we Mszach św., które odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00, po której będzie procesja żałobna po kościele.

3. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W pierwszy czwartek listopada spowiedź od 16.30. O 17.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Matki Kościoła.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od 16.00 będzie spowiedź św. O 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP.

6. W sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe za zmarłych braci i siostry różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

7. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary. O 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarz na Dole. Ponieważ w Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie parafialnej katechezy przedmałżeńskiej, będzie ona w przyszłą niedzielę po Prymarii.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 521-540. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

9. W środę i czwartek Msza św. będzie o 17.00, w pozostałe dni Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 250zł – Misiura Janusz, po 200zł – Organ Anna, Telega Franciszek nr 101, Telega Andrzej, Potoczna Mieczysława, Szerszeń Genowefa nr 161, z nr 165, z nr 176, Fil Bolesław, Gładysz Józef nr 294, Karwat Kazimiera, Wójcik Krzysztof, Starzyk Bronisław, po 100zł – z nr 36, Telega Kazimierz, Kuś Maria, Gładysz Stanisław nr 171, Hućko Mieczysława, Drożdżal Marek, Lubecki Stanisław nr 131, Owsiany Jan nr 144, z nr 251, z nr 288, Potoczny Grzegorz nr 298, Owsiany Tomasz nr 413, Fil Halina nr 431, Kowal Regina, Dymnicki Bolesław, Zanik Mieczysław, 50zł – Gwizdała Józef. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w miesiącu listopadzie. W zakrystii można nabywać opłatki składając dobrowolną ofiarę.

12. W czwartek po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców dzieci kl. III szkół podstawowych.