1. Dziś o godz. 1540 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św.

3. W środę, 27.05 Ks. Paweł będzie obchodził Jubileusz 25-lecia kapłaństwa – prosimy wszystkich parafian o modlitwę w intencji Ks. Pawła.

4. W czwartek o godz. 1700 będzie spowiedź św. dla młodzieży bierzmowanej ich krewnych i świadków bierzmowania.

5. W piątek w naszej parafii będzie Bierzmowanie młodzieży klasy VIII. Szafarzem Sakramentu będzie Ks. Bp Stanisław Jamrozek, który przewodniczył będzie Mszy św. koncelebrowanej o godz. 1700. Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiczne i donosicieli, we Mszy św. bierzmowania może uczestniczyć tylko bierzmowana młodzież, jej rodzice i świadkowie bierzmowana. Przed Mszą św. o godz. 1640 będzie nabożeństwo majowe.

6. W sobotę o godz. 1630 będzie spowiedź dla dzieci z klasy III, ich krewnych i gości. W sobotę też w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu będą święcenia kapłańskie – otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie Uroczystość I Komunii Św. Ze względu na wspomniane wyżej przepisy uroczystość ta będzie na dwóch Mszach św.: 1-sza grupa na Mszy św. o godz. 930, a 2-ga grupa na Mszy św. o godz. 1130. Bardzo prosimy, by w tych Mszach św. uczestniczyły tylko dzieci pierwszokomunijne ich rodzice i rodzice chrzestni, ale do 60 osób. Pozostałych parafian prosimy o udział w sobotniej Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w Prymarii i Mszy św. o godz. 1600. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża MB Zielnej.

8. O przygotowanie kościoła i jego otoczenia na wymienione wyżej uroczystości prosimy rodziców bierzmowanej młodzieży i rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

9. W poniedziałek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800, w piątek Msze św. będą rano o godz. 700 i wieczorem o 1700, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł na konto parafialne – Zbigniew Zając nr 85A i anonimowa, po 100 zł – z nr 212 i Opaliński Mariusz nr 314. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji składamy serdeczne „Bóg zapłać” na ręce Pana Prezesa naszym strażakom, którzy swoim sprzętem umyli ogrodzenie kościoła, dzięki czemu rozpoczęliśmy jego malowanie.