1 .Przypominamy, że dziś kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

2. Na nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – Niepokalanego Poczęcia NMP, wtorek – Św. Rodziny, środa – MB Gromnicznej.

3. W czwartek Przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. W tym roku procesja ta będzie szła w stronę góry. Pierwszy ołtarz będzie przy kapliczce św. Antoniego i wykonają go członkowie Akcji Katolickiej. Drugi ołtarz będzie obok kapliczki przy domu Państwa Lubeckich, a wykonają go okoliczni mieszkańcy. Trzeci ołtarz będzie obok domu Pana Aleksandra Fila, a wykonają go okoliczni mieszkańcy. Czwarty, ostatni ołtarz będzie na Dynowie przy kapliczce na drzewie, a wykonają go mieszkańcy Dynowa. Tam też będzie zakończenie procesji. Na Sumę na Boże ciało zapraszamy Straż Pożarną ze sztandarem i prosimy o obsługę procesji. Na tę procesję, jak również na procesje w czasie Oktawy zapraszamy również dzieci przedszkolne do niesienia poduszek i do dzwonienia, dziewczynki z kl. III i IV do sypania kwiatków, a dziewczęta ze szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich do noszenia obrazów. W czasie procesji po Sumie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego, natomiast po Mszy św. popołudniowej róża MB z Lourdes.

4. Na nabożeństwie majowym w piątek adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego, a w sobotę róża MB Królowej Polski.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, w czasie której adorować będzie róża św. Józefa. O 16.00 będzie Msza św. z nabożeństwem majowym i procesją eucharystyczną wokół kościoła, podczas których adorować będzie Akcja Katolicka. Przyszedł już ostatni rachunek za ogrzewanie kościoła w wys. 3250zł, nie ma tyle pieniędzy w kasie parafialnej, dlatego prosimy jeszcze o trochę hojniejsze ofiary na tacę w przyszłą niedzielę.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 381-400. „Bóg zapłać” rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i jego otoczenia na niedzielną uroczystość.

7. W poniedziałek, wtorek i sobotę Msze św. będą o 7.00 i 18.00. W czwartek porządek niedzielny, a w środę i piątek o 18.00.

8. Wpłynęła kolejna ofiara na pracę na cmentarzu – 100zł złożyli Pani Krystyna Wojtowicz z Sanoka. „Bóg zapłać” za te ofiarę i prosimy o dalsze na ten cel.