1. Przypominamy, że dziś kończy się kres Komunii św. wielkanocnej.

2. Na nabożeństwach czerwcowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Królowej Polski, wtorek – Matki Kościoła, środa – Niepokalanego Serca NMP.

3. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. W tym roku procesja ta będzie szła w stronę Dołu. Pierwszy ołtarz będzie w Grocie Matki Bożej, a wykonają go członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Drugi ołtarz będzie przy kiosku, a o jego wykonanie proszeni są mieszkańcy sąsiadującej z kioskiem Górki. Trzeci ołtarz będzie przy Domu Strażaka, a wykonają go członkowie OSP Izdebki. Czwarty, ostatni ołtarz będzie przy domu Państwa Oleszków, a wykonają go mieszkańcy tego rejonu. Tam też będzie zakończenie procesji. Na Sumę na Boże Ciało zapraszamy Straż Pożarną ze sztandarem i prosimy o obsługę procesji. Na tę procesję, jak również na procesje w czasie Oktawy zapraszamy również dzieci przedszkolne do niesienia poduszek i do dzwonienia, dziewczynki z kl. III i IV do sypania kwiatów, a dziewczęta ze starszych klas szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich do noszenia obrazów. W czasie procesji po Sumie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego, natomiast po Mszy św. o 16.00 róża MB Nieustającej Pomocy. próba dzieci, które chcą nieść poduszki, dzwonić i sypać kwiatki będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

4. W piątek podczas nabożeństwa czerwcowego i procesji adorować będzie róża MB Zielnej, a w sobotę – MB Częstochowskiej. Na mocy dyspensy ks. abpa Adama Szala w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. po Sumie będzie procesja eucharystyczna, podczas której adorować będzie róża MB Bolesnej. O 16.00 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczną, podczas których adorować będzie róża MB Różańcowej.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 81 – 100. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 61-80 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Przez cały tydzień, oprócz czwartku, Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – anonimowa, po 100zł – Konopacki Michał, z nr 675. za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.