1. Na wstępie składamy serdeczne „Bóg zapłać” parafianom, którzy przywieźli choinki, dzieciom i młodzieży, którzy wykonali szopkę oraz parafianom, którzy wykonali wystrój świąteczny kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” naszemu chórowi parafialnemu z Panem Organistom na czele oraz scholi za uświetnienie dni świątecznych pięknym śpiewem kolęd.

2. W pierwszy czwartek o 16.30 spowiedź św. O 17.00 Msza św., a po niej Godzina Święta, podczas której adorować będzie róża MB Gromnicznej.

3. W piątek wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Jest to dzień misyjny – zachęcamy więc do modlitwy za misjonarzy i do materialnego wsparcia misji – taca będzie przeznaczona na ten właśnie cel. Każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu, zapraszamy więc na Msze św., które będą odprawiane w porządku niedzielnym. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Na Sumie będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Ponieważ będzie to pierwszy miesiąca, pół godziny przed każdą Mszą św. będzie spowiedź św. Z racji uroczystości post w tym dniu nie obowiązuje.

4. W pierwszą sobotę przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Jana z Dukli. Kończy się w liturgii czas Bożego Narodzenia, chociaż kolędy na zakończenie Mszy św. w czasie nabożeństwa i w domach śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 341-360. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 321-340 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 75zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek, wtorek i środę Msza św. będzie rano o 7.00, w czwartek i sobotę Msza św. będzie o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 55a, z nr 104, Chryń Wojciech nr 497, Hućko Zdzisław nr 503, z nr 510 i anonimowa, po 100zł – z nr 36, z nr 50, Telega Kazimierz, z nr 111, z nr 683, anonimowa i zaległa ofiara anonimowa 200zł na Dom Przedpogrzebowy. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W poniedziałek, wtorek i środę dalszy ciąg kolędy. Ks. Proboszcz w te dni będzie chodził po kolędzie w godz. 9.00-20.00, a w poniedziałek rozpocznie od nr 514. Księża wikariusze w poniedziałek i wtorek będą chodzić po kolędzie w godz. 15.00-20.00. W środę ks. Paweł rozpocznie kolędę o 11.00, natomiast ks. Dariusz o 14.00.