1. Jutro drugi dzień Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Ponieważ nie będzie Mszy św. popołudniowej, będą 3 Msze św. przed południem: Prymaria o 8.00, następna Msza św. będzie o 9.30 i potem Suma o 11.00 z poświeceniem owsa. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Taca przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów, Sem. Duch. w Przemyślu i UPJPII w Krakowie.

2. We wtorek przypada święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty – zapraszamy w tym dniu na Msze św. wieczorną o 17.00, podczas której będzie tradycyjne poświęcenie wina.

3. W piątek obchodzimy święto Św. Rodziny.

4. W sobotę ostatni dzień roku 2016. Po Mszy św. wieczornej o 16.00 będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o bł. boże w Nowym Roku 2017. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Na nabożeństwie tym adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitwy o pokój na świecie. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Ponieważ będzie to pierwsza niedziela miesiąca, przeżywać ją będziemy jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża MB z Lourdes, po Sumie – matki Kocioła i po Mszy św. o 16.00 – MB Zielnej. Tac będzie przeznaczona na Sem. Duch. w Przemyślu.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 321-340. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 301-320 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90zł na prace przy cmentarzu.

7. We wtorek Msza św. będzie o 17.00, w środę, czwartek i piątek Msza św. będzie rano o 7.00, w sobotę Msza św. będzie o 16.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 390, z nr 413, po 100zł – z nr 235. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W środę rozpoczniemy tegoroczną wizytę duszpasterską – kolędę. Ks. Paweł w środę rozpocznie od nr 1 w godz. 9.00-20.00, a w czwartek i piątek dalej za numerami też w godz. 9.00-20.00. Ks. Dariusz w środę i czwartek będzie chodził po kolędzie na Rudawcu, a w piątek rozpocznie kolędę od nr 260 o godz. 9.00-20.00. Ks. Proboszcz rozpocznie kolędę w środę o godz. 9.00 od nr 437 i potem w czwartek i piątek dalej za numerami pod Obarzym i w stronę pałacu. W sobotę kolędy nie będzie. Prosimy, by w miarę możliwości w czasie kolędy wszyscy domownicy byli w domu. Z okazji kolędy parafianie tradycyjnie składają ofiarę, która jest częścią wynagrodzenia dla księży za pracę przez cały rok. Prosimy, by ofiary te parafianie składali na tacę w kopertach z napisem „Kolęda”. W czasie kolędy w domu można składać ofiary na prace na cmentarzu. Ponieważ Msze św. zajęte są do końca września, nie będziemy w domach przyjmować ofiar na Mszę św.