1. Przypominamy, że dziś  kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. O 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a po ni Msza św.

2. Na nabożeństwach czerwcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Królowej Polski, we wtorek – Matki Kościoła, w środę – Niepokalanego Serca NMP, w piątek – Mb Nieustającej Pomocy, w sobotę – MB Zielnej.

3. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. W tym roku procesja ta będzie szła w stronę Góry. Pierwszy ołtarz będzie przy kapliczce św. Antoniego i wykonają go członkowie Akcji Katolickiej. Drugi ołtarz będzie obok kapliczki przy domu Pana Józefa Lubeckiego, a wykonają go okoliczni mieszkańcy. Trzeci ołtarz będzie obok domu Pana Aleksandra Fila, a wykonają go okoliczni mieszkańcy. Czwarty ołtarz będzie na Dynowie przy kapliczce na drzewie, a wykonają go mieszkańcy Dynowa. Tam też będzie zakończenie procesji. Na Sumę zapraszamy Straż Pożarną ze sztandarem i prosimy o obsługę procesji. Na procesję, jak również na procesje w czasie oktawy zapraszamy również dzieci przedszkolne do niesienia poduszek i do dzwonienia, dziewczynki z kl. II i III do sypania kwiatków, a dziewczęta ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich do noszenia obrazów. W czasie procesji po Sumie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego, natomiast po Mszy św. popołudniowej róża MB Szkaplerznej.

4. W przyszłą niedzielę przypada Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna, podczas której adorować będzie róża MB Częstochowskiej. O godz. 16.00 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczną, podczas których adorować będzie róża MB Siewnej.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481-500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. W poniedziałek, piątek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00, natomiast we wtorek i środę Msze św. będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 18.00. W środę będzie dodatkowa, uroczysta Msza św. koncelebrowana o 10.00 w intencji nauczycieli, rodziców, uczniów i wszystkich zaproszonych gości z okazji Święta Patronalnego SP nr 2 w Izdebkach im. Św. Jadwigi Królowej.

7. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok – 100 zł z nr 642 i Zańko Kazimierz, za obecny rok – po 200 zł – Gładysz Zygmunt, Wojdanowska Mieczysława, Lubecka Genowefa nr 97, Potoczna Jarosława, z nr 137, Szerszeń Stanisław nr 214, z nr 230, Wasiak Stefania, z nr 349, Gładysz Mieczysław nr 352, Pecka Krzysztof, z nr 371, Ogrodnik Stanisław, Mistecki Orest oraz na konto parafialne Król Stanisław, po 100 zł – z nr 230, z nr 242, Gładysz Leopold, Czopor Janusz, Owsiany Stanisław nr 654. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać: i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.