1. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

2. Przyszła sobota będzie pierwszą sobotą września, dlatego na Mszę św. wieczorną o godz. 1800 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

3. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża Św. Rodziny, po sumie – róża MB Gromnicznej, a po Mszy św. o godz. 1600 – róża Matki Kościoła. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 646 – 665. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 626-645 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 10 zł na potrzeby kościoła.

5. W poniedziałek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800.