1. Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem.

2. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Apostoła

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Będzie to jednocześnie początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Wielka tajemnica wiary”. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Ponieważ w niedzielę czytany będzie list Metropolity Przemyskiego na Adwent, dlatego niedziela adoracyjna będzie w drugą niedzielę grudnia.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 561-583. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 541-560 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 50 zł na prace przy kościoła.

6. W poniedziałek, wtorek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700

7. Jeszcze do soboty włącznie, modlić się będziemy za zmarłych, dlatego można jeszcze składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii. W zakrystii można też nabywać opłatki składając dobrowolne ofiary na potrzeby kościoła.

8. „Bóg zapłać” za ofiarę 150 zł którą na prace w kościele złożyła Anna Żelaznowska.

9. W zakrystii można już nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając przynajmniej 5 zł na pomoc biednym dzieciom.