1. Niedziela Chrystusa Króla, to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem.

2. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek przypada święto św. Andrzeja Apostoła

4. Najbliższa sobota będzie pierwszą sobotą grudnia, dlatego na Mszę św. o godz. 1700 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Będzie to jednocześnie początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Ponieważ w niedzielę czytany będzie list Metropolity Przemyskiego na Adwent, dlatego niedziela adoracyjna będzie w drugą niedzielę grudnia.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 221-240. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 201-220 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 80 zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700. W pozostałe dni Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 1700

8. Jeszcze do piątku włącznie, modlić się będziemy za zmarłych, dlatego można jeszcze składać w zakrystii kartki wypominkowe wraz z ofiarą. W zakrystii można również nabywać opłatki składając dobrowolne ofiary na potrzeby kościoła.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 50 zł na prace przy kościele, którą złożono z nr 202. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel.