1. W środę przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy. O 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek przypada święto św. Wawrzyńca.

3. W piątek wspominamy św. Klarę – odpust w Hłudnie.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na remont kaplicy cmentarnej.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 241 – 260. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 221-240 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 50zł na prace na cmentarzu.

6. W poniedziałek, czwartek i sobotę Msza św. będzie o 18.00, w pozostałe dni Msze św. będą odprawiane o 7.00 i 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – anonimowa, 100zł – z nr 612, Fil Mirosław. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Jeszcze przez ten tydzień można zapisywać się w zakrystii na jednodniową autokarową pielgrzymkę na Kalwarię Pacławską w poniedziałek 14.08.