1. Przypominamy, że dziś nie będzie Mszy św. popołudniowej o 16.00.

2. Rozpoczynamy dziś tzw. biały tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa, na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej. Po Sumie będzie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego. Taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu bankowego.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 646-665. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 626-645 za przygotowanie kościoła na święta i za ofiarę 70zł na potrzeby kościoła.

6. W piątek Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 18.00 w pozostałe dni tego tygodnia Msza św. będzie tylko wieczorem o 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: za ubiegły rok 200zł-z nr 458, nr 590, z nr 590a, za ten rok 200zł – Gładysz Mieczysław nr 352. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.