1. Przypominamy, że dziś nie będzie Mszy św. popołudniowej o 16.00.

2. Rozpoczynamy dziś tzw. biały tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa, na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W czwartek od 17.30 będzie spowiedź św. O 18.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Królowej Polski.

5. W pierwszy piątek kwietnia przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu od 17.00 będzie spowiedź św. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła.

6. Ponieważ mamy już relikwie św. Jana Pawła II, każdego 2 dnia miesiąca będzie Nowenna do tego Świętego. Rozpoczniemy ją w najbliższą sobotę 2 kwietnia, kiedy będziemy przeżywać 11 rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Będzie to jednocześnie pierwsza sobota miesiąca, dlatego na Mszę św. wieczorną zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo do Matki Bożej połączone z nowenną do św. Jana Pawła II, podczas których adorować będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Po wszystkich Mszach św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Prymarii adorować będzie róża św. Józefa, po Sumie – Korona Miłosierdzia Bożego, a po Mszy św. o 16.00 – róża Niepokalanego Serca NMP. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Prosimy, by dzieci na wszystkie Msze św. przyniosły skarbonki wielkopostne i złożą je na tacę na stoliku w tyle kościoła.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 261-280. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 241-260 za przygotowanie kościoła na święta i za ofiarę 120zł na spłatę kredytu.

9. We wtorek msza św. będzie tylko wieczorem o 18.00, w pozostałe dni Msze św. będą o 7.00 i 18.00.