1. Przeżywamy miesiąc listopad, w którym po Mszach świętych wieczornych pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie wypominkowej. W niedziele modlimy się na Różańcu o godz. 1430.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (20.11.) wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, we wtorek (21.11.) wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę (22.11.) wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej, w piątek (24.11.) wspomnienie śś. Męczenników Wietnamskich (Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy).

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1700. Serdecznie zapraszamy. Msza święta w Rudawcu we wtorek o godz. 1600.

4. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 41-60.

5. W czwartek (23.11.) o godz. 1600 zapraszamy na zbiórkę wszystkich kandydatów na ministrantów.

6. Serdeczne podziękowania za ofiary składane na naszą świątynię.  W przyszłą niedzielę (26.11.) taca przeznaczona na ogrzewanie naszej świątyni.

7. Następna niedziela (26.11.) to Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przeżywana wyjątkowo uroczyście. To dzień patronalny Akcji Katolickiej, dlatego o przygotowanie uroczystej sumy sprawowanej w ich intencji prosimy nasz Parafialny Oddział.

8. W przyszłą niedzielę (26.11.) na 20 minut przed każdą Mszą świętą zapraszamy na katechezę liturgiczną dotyczącą modlitwy i postaw przyjmowanych podczas liturgii.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Urszulę Owsianą. Pomódlmy się wspólnie za nią: Wieczne odpoczywanie…

10. Każdy z nas coś otrzymał od Boga, czym może się podzielić z drugim człowiekiem. Nie marnujmy swoich talentów i zdolności. Wszystkim Parafianom i Gościom, a także odwiedzającym naszą stronę internetową życzymy wszelkiego dobra. Niech Bóg Wam błogosławi na nowy tydzień.