1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na dom księży emerytów w Korczynie.

2. W środę o godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy 6 i 7.

3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

4. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Niepokalanego Serca NMP.

5. Również w przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

6. Wszystkim Parafianom dziękujemy za pomoc materialną okazywaną parafii, a szczególnie rodzinie z nr 388. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 501 -520.