1. Dzisiaj o godz. 1430 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec za zmarłych polecanych w minionym tygodniu w wypominkach.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek (17.11.) św. Elżbietę Węgierską, w piątek (18.11.) bł. Karolinę Kózkównę.

3. Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1700. Serdecznie zapraszamy. Po Mszach świętych wieczornych modlitwy wypominkowe za zmarłych. Pamiętajmy, że za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy z Najświętszym Sakramentem i modlitwę w intencjach Ojca Świętego możemy każdego dnia zyskać odpust zupełny za naszych bliskich zmarłych. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1600.

4. W środę o godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Eucharystyczna, a o godz. 1745  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przeżywana wyjątkowo uroczyście. To dzień patronalny Akcji Katolickiej, dlatego o przygotowanie uroczystej Mszy świętej sprawowanej w ich intencji w przyszłą niedzielę prosimy nasz Parafialny Oddział. Składka mszalna z tej niedzieli będzie przeznaczona na Dom Księży Emerytów i ogrzewanie.

6. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele, kwiaty. Paniom dekoratorkom za wykonanie dekoracji patriotycznej a także wszystkim zaangażowanym w Liturgię Mszy świętej za Ojczyznę. O podjęcie zobowiązań w tym tygodniu prosimy parafian od nr 241 do 260. Bóg zapłać także za wszelką oferowaną pomoc i zaangażowanie w różne prace przy parafii.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Królowej Polski.

8. W tym tygodniu zapraszamy na następujące spotkania formacyjne:

- w środę (16.11.) na Mszę świętą wieczorną a po niej do salki na spotkanie formacyjne zapraszamy młodzież z klas: 6, 7 i 8. Warto, by dzieci i młodzież pamiętały także o piątkowym wspomnieniu bł. Karoliny Kózkówny, młodej dziewczyny, która oddała życie w obronie czystości i przyszły na Mszę świętą wieczorną,

- w czwartek (17.11.) zbiórka dla starszych ministrantów (od klasy V),

- w piątek (18.11.) o godz. 1600 próba scholi.

9. Wszystkim parafianom życzymy dobrej, pogodnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy.