1. W kościele wyłożone są kartki wypominkowe za zmarłych. Zachęcamy do ich wypełnienia i złożenia w zakrystii. Nabożeństwa wypominkowe odprawiane są w naszym kościele po Mszach świętych wieczornych, za wyjątkiem środy, natomiast w niedziele o godz. 1430 wypominki połączone z nabożeństwem różańcowym.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (13.11.) wspomnienie Pierwszych Polskich Braci Męczenników, w czwartek (16.11.) wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy, w piątek (17.11.) wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w sobotę (19.11.) wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1700. Serdecznie zapraszamy. Msza święta w Rudawcu we wtorek o godz. 1600.

4. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 1-40.

5. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W przyszłą niedzielę (19.11.) zbiórka inwestycyjna na naszą świątynię.

7. W tym tygodniu zapraszamy na następujące spotkania formacyjne:

- w czwartek (16.11.) – kandydatów na ministrantów (godz. 1600).

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Elżbietę Kowal. Pomódlmy się wspólnie za nią: Wieczne odpoczywanie…

9. Nasze doczesne ziemskie życie jest czuwaniem i przygotowaniem na życie wieczne. Przeżywajmy je mądrze i roztropnie, by dobre postępowanie zapewniło nam szczęśliwą wieczność. Niech Bóg błogosławi wszystkim Parafianom i Sympatykom naszej miejscowości.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Szpital w Brzozowie informuje o możliwości wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych z zakresu mammografii dla kobiet w wieku 45-74 lat. Szczegóły na afiszu.