1. Dzisiaj o godz. 13.00 procesja i modlitwy za zmarłych na cmentarzu obok dawnej cerkwi. Zapraszamy do licznego udziału.

2. W tym tygodniu wypominki za zmarłych będą codziennie o godz. 16.45

3. W środę o godzinie 16.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek – 11 listopada – Rocznica odzyskania przez Polskę  Niepodległości. Wszystkich Parafian i Organizacje działające na terenie parafii zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 11.00, która zostanie odprawiona w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy św. udamy się na miejsce naszej Pamięci Narodowej, gdzie  miłosierdziu Bożemu będziemy polecać wszystkich poległych.

5. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Królowej Polski.

6. Wszystkim Parafianom dziękujemy za pomoc materialną okazywaną parafii. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr 481 -500.

7. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, środę i piątek od godz. 15.30 do 16.30 i w sobotę od 8.00 do 9.00.