1. Przeżywamy dziś Uroczystości Wszystkich Świętych. Przypominamy, że nie będzie Mszy popołudniowej i procesji na cmentarz. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Kurie Przemyską. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

2. Jutro 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. będą o godz. 7.00, 8.00 i 17.00, a na Rudawcu o godz. 17.00.

3. W związku z pandemią Covid-19, Penitencjaria Apostolska, chcąc zapewnić bezpieczeństwo wiernych w czasie epidemii, określiła nowe możliwości zyskiwania odpustu zupełnego dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych. Odpust zupełny można zyskać nie tylko w dniach od 1 do 8 listopada, ale także w inne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być od siebie oddzielone. Również odpust zupełny związany z dniem 2 listopada, wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych, dla tych, którzy pobożnie nawiedzają kaplicę lub cmentarz i odmawiają tam „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, może być przeniesiony na inny dzień listopada, dowolnie wybrany przez poszczególnych wiernych.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i kwiaty – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr od 161 – 180. Również dziękujemy za wszelką pomoc okazaną parafii w tych trudnych czasach. Za złożone ofiary dziękujemy: p. Zygmuntowi Fal, Państwu Dobroń, Rodzinie z numeru 368, p. Januszowi Czoporowi.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16.00, a odwiedziny chorych o zwykłej porze.

6. Wypominki będą we wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 16.30.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o  poprowadzenie różańca prosimy różę MB Szkaplerznej.

8. Pan Sołtys informuje, że inkaso IV raty podatku i opłaty śmieciowej odbierane będą tylko w biurze sołtysa od 5 do 14 listopada w godzinach od 8.00 do 12.00 i w każdy wtorek i czwartek od godziny 16.00 do 18.00

9. Bardzo prosimy o stosowania się do zaleceń władz cywilnych.