1. Przeżywamy dziś rocznicę Konsekracji naszego kościoła. Dziękując  Bogu za dar świątyni, naszą wdzięczną modlitwą obejmujemy jej budowniczych i dobrodziejów, polecając ich miłosierdziu Bożemu.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i kwiaty – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr od 141-160.

3. Na stoliku wyłożone są kartki wspominkowe i skrzyneczka na ich składanie. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się w wyznaczone dni.

4. Jeżeli ktoś będzie miał życzenie, aby poświęcić nagrobek, to w sobotę – 31 października – o godz. 13.30 księża będą czekać przy wejściu na cmentarz.

5. W związku z tym, że zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych informujemy, że ze względu na panującą epidemię i zarządzenia 1 listopada Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00, a na Rudawcu o godz. 9.30, nie będzie Mszy popołudniowej. W Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie procesji na cmentarz. 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. będą o godz. 7.00, 8.00 i 17.00, a na Rudawcu o godz. 17.00. Bardzo prosimy o zrobienie porządków na cmentarzach znajdujących się na terenie parafii. Równocześnie prosimy o niewrzucanie do kontenerów odpadów naturalnych takich jak liście, trawa, korzenie przerośnięte ziemią itp.

6. Bardzo prosimy o stosowania się do zaleceń władz cywilnych.