1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30.

3. Jutro o godz. 19.00 w sali katechetycznej rozpocznie się kurs przedmałżeński dla młodzieży maturalnej i pracującej.

4. W środę o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 różaniec. Po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski, po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia”. Zebrane w tym dniu środki przeznaczone są na pomoc zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

6. O poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Królowej Polski.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapłać! Dziękujemy rodzinie p. Zygmunta Fala za ofiarę złożoną na potrzeby parafii. O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr 381 -400.

8. W minioną niedzielę w całym kościele w Polsce odbywało się liczenie wiernych. W naszej parafii na 4 Mszach św. uczestniczyło 862 osoby na 2560 parafian co stanowi 33 procent.