1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek (04.10.) św. Franciszka z Asyżu, w środę (05.10.) św. Faustynę Kowalską w piątek (07.10.) Matkę Bożą Różańcową.

3. Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 700 i 1800. Serdecznie zapraszamy. W Rudawcu Msze święte we wtorek i piątek o godz. 1600, a później nabożeństwo różańcowe.

4. Intencje mszalne.

5. Za tydzień w niedzielę (09.10.) w całej Polsce odbędzie się liczenie praktykujących i przystępujących do Komunii Świętej wiernych tzw. Dominicantes i Comumnicantes.

6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych odprawianych w naszym kościele przez cały październik: w dni powszednie o godz. 1730, w niedziele o godz. 1530. Prosimy, aby dzieci nie uciekały do domów po nabożeństwie, ale zostały na Mszę świętą, po której otrzymują obrazki. Za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny.

7. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700, później różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: I czwartek i I piątek miesiąca. W ramach nabożeństw różańcowych modlitwy o powołania i wynagrodzenie Bożemu Sercu za grzechy ludzkości. Spowiadamy przez cały tydzień pół godziny przed Mszą świętą. W piątek od godz. 1700. Wyjątkowo w najbliższy piątek ze względu na spowiedź najpierw będzie Msza święta o godz. 1800 a po niej nabożeństwo różańcowe. Spowiedź w Rudawcu od godz. 1530, później Msza święta i nabożeństwo różańcowe.

9. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w tym tygodniu w następującym porządku:

- chorzy z rejonu ks. wikariusza: w piątek (07.10.) od godz. 800,

- chorzy z rejonu ks. proboszcza: w sobotę (08.10.) również od godz. 800.

10. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele, kwiaty, złożoną ofiarę. O przeprowadzenie porządków w naszej świątyni w tym tygodniu prosimy parafian od nr 121 do 140.

11. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy Różę Matki Bożej Bolesnej.

12. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne:

- w środę (05.10.) zapraszamy na spotkanie członków Akcji Katolickiej,

- w czwartek (06.10.) zbiórka dla ministrantów,

- w piątek (07.10.) próba scholi,

- również w piątek (07.10.) dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Izdebkach podczas Mszy świętej otrzymają pobłogosławione różańce. Prosimy o obecność z Rodzicami,

- w przyszłą niedzielę (09.10.) podczas Mszy świętej o godz. 1100 uczniowie z klas VI publicznie wyrażą gotowość rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania i otrzymają indeksy formacji.

13. Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość wobec parafii i plebanii w minionym tygodniu. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas i dodaje nam siły do podjęcia zobowiązań nowego tygodnia pracy. Szczęść Boże.