1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlimy się za potrzebujących i tych, którzy niosą im pomoc.

2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek (27.09.) św. Wincentego a Paulo, w czwartek (29.09.) święto śś. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w piątek (30.09.) św. Hieronima.

3. Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 700 i 1800. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu a przed Mszą świętą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W sobotę (01.10.) początek nabożeństw różańcowych. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i kandydatów do bierzmowania. Podczas pierwszego nabożeństwa dzieci otrzymają plansze w formie kalendarza, na które będą wklejać naklejki z różnymi tytułami Matki Bożej. Uczniów szkoły podstawowej zachęcamy także do udziału w konkursie: „Mój wyjątkowy różaniec”.

6. Za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym kościele: w dni powszednie o godz. 1730, później Msza święta, a w niedzielę o godz. 1530. Nieobecnych w kościele  i chorych prosimy o wspólną modlitwę różańcową w rodzinach.

7. Przypominamy, że w sobotę (01.10.) w Przysietnicy będzie miała miejsce Pielgrzymka Róż Żywego Różańca.

8. Również w sobotę–I miesiąca zapraszamy na wieczór fatimski. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 1800, po niej różaniec i procesja do groty maryjnej.

9. Bóg zapłać za troskę o kościół i złożoną ofiarę. O przeprowadzenie porządków w naszej świątyni w tym tygodniu prosimy parafian od nr 101 do 120.

10. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka będzie przeznaczona na WSD w Przemyślu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca prosimy Różę Świętej Rodziny.

11. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne:

- we wtorek (27.10.) po Mszy świętej wieczornej spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej,

- w piątek (30.10.) próba scholi.

12. Dziękujemy wszystkim członkom Rady Duszpasterskiej za miłe, konstruktywne spotkanie. O podjętych tematach poinformujemy nieco później.

13. Niech dobry Bóg i Jego Aniołowie służą nam pomocą i wsparciem, broniąc nas od złego w nadchodzącym tygodniu.

roze_pielgrzymka2022_plakat