1. W programie liturgicznym najbliższego tygodnia będziemy obchodzić: w poniedziałek (23.09.) wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera, w czwartek (26.09.) wspomnienie śś. Kosmy i Damiana, męczenników, w piątek (27.09.) wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera, w sobotę (28.09.) wspomnienie św. Wacława, męczennika.

2. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. Msza Święta w Rudawcu we wtorek o godz. 1700.

3. W przyszłą niedzielę (29.09.) o godz. 1100 uczniowie z klasy III i VI, którzy pragną rozpocząć formację przy naszej parafii zostaną włączeni do grona kandydatów do przyjęcia sakramentów Eucharystii i Bierzmowania. Zapraszamy na tę uroczystość z Rodzicami.

4. W przyszłą niedzielę (29.09.) po każdej Mszy świętej będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi w naszej Ojczyźnie.

5. W związku z niewielką liczbą zainteresowanych na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca zachęcamy, aby zainteresowani udali się do Haczowa w najbliższą sobotę (28.09.) indywidualnie.

6. Bóg zapłać za troskę o świątynię, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny od nr 341-360. Bóg zapłać za ofiary inwestycyjne. Bóg zapłać p. Adamowi Przystaszowi za wykonanie półek do składzika.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Szakplerznej.

8. W gablotce dostępny jest program pielgrzymki do Medjugorje w dniach 04.10.-09.10.

9. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę świętą wieczorną i spotkanie:

- we wtorek (24.09.): Rodziców dzieci pierwszokomunijnych,

- w środę (25.09.): Rodziców i uczniów z klasy VI, którzy rozpoczną przygotowanie do bierzmowania,

- w czwartek (26.09.): kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VII i VIII,

- w piątek (27.09.): kandydatów do sakramentu bierzmowania ze szkoły średniej (absolwenci SP).

10. Pamiętajmy w naszych modlitwach i pomocy materialnej o poszkodowanych z powodu powodzi. Postawa służby i pomocy drugiemu człowiekowi jest doceniana przez Jezusa, jest przyjęciem Jezusa w drugim człowieku. Niech nie zabraknie nam odwagi do bycia ostatnimi w rozumieniu tego świata.