1. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2. W środę na Msze św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy zapraszamy rodziców i dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie organizacyjne.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę środków społecznego przekazu – modlić się będziemy za pracowników mediów, szczególnie katolickich, a taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Radio FARA.

4. Muzeum Regionalne w Brzozowie zaprasza na spotkanie z br. Józefem Stanisławskim, który zaprezentuje swoją publikację pt. „ Ty się przyczyń za nami. Cuda  łaski otrzymane za wstawiennictwem Starowiejskiej matki Miłosierdzia”. Spotkanie odbędzie się 16 września o godz. 18.30 w sali kinowej Brzozowskiego Domu Kultury.

5. W niedzielę – 20 września – w naszej parafii będziemy gościli małżeństwo, które przybliży nam Ruch Światło – Życie Domowy Kościół.

6. O poprowadzenie modlitwy różańcowej za tydzień prosimy różę Świętej Rodziny

7. W imieniu całej wspólnoty dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła na niedzielę – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków w sobotę prosimy parafian z nr od 21 – 40.

8. Pan Sołtys zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w Domu Strażaka 16 września o godz. 18.30. Przypomina również o obowiązku noszenia maseczek w trakcie jego trwania.