1. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2. W środę o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

3. W środę – 15 września na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę środków społecznego przekazu – modlić się będziemy za pracowników mediów, szczególnie katolickich, a taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Radio FARA.

5. O poprowadzenie modlitwy różańcowe w przyszłą niedzielę prosimy różę Świętej Rodziny.

7. W imieniu całej wspólnoty dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła na niedzielę – Bóg zapłać! Dziękujemy za ofiary materialne na rzecz parafii. O przeprowadzenie porządków w sobotę prosimy parafian z nr od 321 – 340.

8. W minioną środę odbyło się spotkanie Rady Parafialnej, podczas którego większość Radnych zrezygnowała ze swoich funkcji, w związku z tym w przyszłą niedzielę na stoliku obok prasy zostanie wystawiony koszyk, do którego prosimy wrzucać kartki z imieniem, nazwiskiem i numerem domu kandydatów proponowanych do Rady Parafialnej.

9. Pan Sołtys zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Izdebkach  21 września o godz. 19.00. Tematem zebrania będzie fundusz sołecki i sprawy różne.