1. W środę o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Również w środę posługę w naszej parafii rozpoczyna ks. Bartosz Gręda dotychczasowy wikariusz parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3. Za tydzień w Jaśliskach odbędą się Dożynki Archidiecezjalne w których udział wezmą również wieńce dożynkowe z Izdebek i Rudawca. Informujemy, że nasze dziękczynienie za polony będzie 5 września na Mszy św. o godz. 11.00.

4. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Różańcowej.

5. Informujemy, że pielgrzymka do Lichenia odbędzie się 3 września br. Wyjazd spod kościoła o godz. 20.00.

6. Dziękujemy za pomoc finansową okazywaną parafii.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 261 do 280.

7. Na koniec składamy podziękowanie wszystkim pielgrzymom do Starej Wsi za liczny udział i zaangażowanie w śpiew, niesienie nagłośnienia i Krzyża – Bóg zapłać!