1. Dziś rozpoczynamy miesiąc sierpień, który w naszej Ojczyźnie jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy wszystkich parafian o podjęcie abstynencji i do modlitwy w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.

2. W środę o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

4. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Krwi Pana Jezusa.

5. W piątek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. W godzinach porannych odwiedzimy chorych. Spowiedź rano i popołudniu od godz. 17.15. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe.

6. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św. Po zakończonej Eucharystii będzie różaniec fatimski i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej do groty.  Zapraszamy do licznego udziału.

7. W przyszłą niedzielę poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Szkaplerznej.

8. Dziękujemy za pomoc finansową okazywaną parafii. Bóg zapłać ofiarę 1530zł złożoną we wspomnienie św. Krzysztofa. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła i groty Matki Bożej prosimy rodziny od nr 201 do 220.