1. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia dobrowolnej abstynencji z wzbudzeniem intencji ofiarowania wyrzeczenia. Fakt ten można zapisać w naszej księdze abstynencji.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (31.07.) wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, we wtorek (01.08.) wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w piątek (04.08.) wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, patrona kapłanów, zwłaszcza proboszczów.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy. W niedziele wakacyjne nie ma Mszy świętej o godz. 1500Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana we wtorek o godz. 1700 a w piątek o godz. 1630.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta przez cały tydzień pół godziny przed Mszą świętą, zaś w piątek od godz. 1700.

5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w tym miesiącu w następującym porządku:

- chorzy z rejonu ks. proboszcza: w piątek (04.08.) od godz. 800,

- chorzy z rejonu ks. wikariusza: w następny poniedziałek (07.08.) od godz. 700.

6. W sobotę (05.07.) o godz. 1800 zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo fatimskie. Prosimy, aby w Liturgię zaangażowali się członkowie wszystkich Róż Żywego Różańca. Proszę zelatorów aby zgłosili się do zakrystii.

7. W następną niedzielę (06.08.) przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Brzozowie.

8. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 381-400.

9. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę św. Jana z Dukli.

10. W zakrystii można zapisywać się na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd 13 sierpnia godz. 6.00 spod kościoła.

11. Życie wieczne w którym już uczestniczymy i o które wciąż walczymy jest cennym skarbem, który posiadamy w sercach dzięki wierze. Prośmy Boga o błogosławieństwo, byśmy nigdy z tej drogi nie zrezygnowali.