1. Dziś po Mszach świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (22.07.) święto św. Marii Magdaleny, we wtorek (23.07.) święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w środę (24.07.) wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w czwartek (25.07.) święto św. Jakuba, Apostoła, i wspomnienie św. Krzysztofa – dzień imienin bpa Krzysztofa Chudzio (otoczmy go modlitwą), w piątek (26.07.) wspomnienie śś. Joachima i Anny, rodziców NMP.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 1800, zaś we wtorek i czwartek tylko o godz. 700. Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana w poniedziałek o godz. 1700.

4. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, złożoną ofiarę. Życzliwym osobom za wykoszenie trawy. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 121-140.

5. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w niedzielę przed sumą prosimy Różę św. Józefa.

6. W ciągu ostatniego tygodnia zostały naprawione powstałe przecieki na dachu naszego kościoła. Jednak w najbliższym czasie będzie istniała konieczność wymiany całych koszów ze względu na istniejące zniszczenia. To znów będzie się wiązało z czasem i odpowiednimi środkami finansowymi.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w Rymanowie śp. Kazimierę Kasperkiewicz, mamę długoletniego proboszcza w Izdebkach ks. prał. Józefa. W jej intencji: Dobry Jezu, a nasz Panie…

8. Jezus jest zatroskany o całego człowieka, także o to, by miał czas odpocząć. Niech każdy z nas posłucha dziś Jezusa i odpocznie, wiedząc, że mimo odpoczynku On na nas zawsze czeka i będzie gotowy nam pomóc.