1. Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje w naszej parafii.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: we wtorek (18.07.) wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w czwartek (20.07.) wspomnienie bł. Czesława, kapłana,  a w sobotę (22.07.) święto św. Marii Magdaleny.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy. W niedziele wakacyjne nie ma Mszy świętej o godz. 1500Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana we wtorek o godz. 1700.

4. Przypominamy o pielgrzymce do Markowej w dzień beatyfikacji Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów w dniu 10.09.2023 r. Zapisy w zakrystii.

5. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą niedzielę (23.07.) po Mszach świętych o godz. 800 i 1100 błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. W Rudawcu błogosławieństwo kierowców i pojazdów po Mszy świętej o godz. 930.

6. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 316-360. Prosimy także o wykoszenie trawy wokół kościoła i placu kościelnego.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Niepokalanego Serca NMP.

8. Każdy z nas ma uszy po to by słuchać. Obyśmy także i zechcieli posłuchać Jezusa, który dla naszego dobra sieje w naszych sercach ziarna Dobrej Nowiny. Niech dobry Bóg błogosławi nam na wakacyjny wypoczynek.