1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (15.07.) wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek (16.07.) wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 18.00, zaś we wtorek i czwartek tylko o godz. 7.00. Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana w poniedziałek o godz. 17.00.

3. W środę od 17.00 zapraszamy na adorację eucharystyczną, a o 17.45 na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątki przed Mszą świętą wieczorną Akcja Katolicka zaprasza na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 81-120. Prosimy też, by pomóc wykosić trawę.

5. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Gromnicznej.

6. W przyszłą niedzielę (21.07.) składka inwestycyjna na potrzeby naszego kościoła.

7. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę (21.07.) po Mszach świętych odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

8. Każdy człowiek ma w swoim życiu do wykonania jakąś misję. Jako chrześcijanie mamy co raz bardziej poznawać Boga, a przez to osiągnąć życie wieczne. Niech wakacyjny odpoczynek nam w tym nie przeszkadza.