1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: we wtorek (11.07.) święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, w środę (12.07.) wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w czwartek (13.07.) wspomnienie śś. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, a w sobotę (15.07.) wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

2. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy. W niedziele wakacyjne nie ma Mszy świętej o godz. 1500.  Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana we wtorek o godz. 1700.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli wywieźć śmieci z cmentarza. Zlikwidowano śmietnisko. Prosimy o zabieranie wszystkich śmieci do domu.

4. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszej świątyni.

5. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest po Mszy świętej wieczornej.

6. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 291-315.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Królowej Polski.

8. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Piotr Baran. Pomódlmy się więc w jego intencji: Dobry Jezu, a nasz Panie…

9. Pan Jezus wszystkich zmęczonych życiem, problemami i grzechem zaprasza do siebie i mówi, że w Jego Sercu każdy odnajdzie schronienie. Znajdźmy więc czas w tym tygodniu na spotkanie z Panem Bogiem, na modlitwę czy obecność na Eucharystii by doświadczyć Bożej miłości.