1. Trwa czas wakacji, ale dobrze wiemy, że nie ma wakacji od Pana Boga, dlatego w tych miejscach gdzie jesteśmy, zadbajmy o obecność na Eucharystii. Pamiętajmy także o godnym stroju, zakrywającym ramiona, czy o dłuższych spodniach z szacunku do miejsca świętego, w którym przebywamy.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (03.07.) święto św. Tomasza, Apostoła, w czwartek (06.07.) wspomnienie bł. Marii Ledóchowskiej, dziewicy, w sobotę (08.07.) wspomnienie św. Jana z Dukli – patrona Archidiecezji Przemyskiej.

3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji kapłanów i wynagrodzenia za grzechy. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w I piątek przed południem. Zapraszamy przez cały tydzień do spowiedzi na pół godziny przed Mszą świętą, zaś w piątek od godz. 1700.

4. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane w porządku wakacyjnym, według wcześniejszego ogłoszenia w niedzielę. W tym tygodniu Msze święte tylko o godz. 1800, zaś w niedziele przez okres wakacji nie będzie Mszy świętej o godz. 1500. Prosimy wybrać inną godzinę. Msze Święte w Rudawcu będą odprawiane we wtorek i piątek o godz. 1900.

5. Przypominamy o możliwości wyjazdu na beatyfikację Sług Bożych Rodziny Ulmów. Zapisy w zakrystii.

6. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. Serdeczne podziękowanie za skoszenie trawy a pani dekoratorce za zakup i ułożenie kwiatów. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr  271-290.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Miłosierdzia Bożego.

8. Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie uprzejmie informuje, że w dniach od 03.07 – 07.07. w godzinach od 730 – 1800 serpentyny będą zamknięte.

9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

- Adrian Łuc z Wary i Sylwia Kołodziej z naszej parafii – zapowiedź II.

- Marceli Czekierda z Lubyczy i Patrycja Drożdżal z naszej parafii – zapowiedź II.

10. Przyjmowanie Dobrej Nowiny głoszonej przez kapłana jest przyjęciem samego Boga, a z tego wynikają nasze dobre czyny, które torują nam drogę do nieba. Niech nam Bóg błogosławi na nasze dobre życiowe wybory.