1. Dziś na Mszy św. o godz. 16.00 ks. bp Stanisław Jamrozek udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Modlitwie polecamy bierzmowanych i ich rodziny.

2. Przypominamy, że dzisiaj w naszej parafii przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie gdzie biskupem ordynariuszem jest pochodzący z naszej archidiecezji ks. bp Jan Ozga.

3. W środę zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 17.00 i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. W piątek na Msze św. o godz. 9.00 zapraszamy nauczycieli, pracowników, rodziców i dzieci ze szkoły podstawowej.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali w naszej parafii niedzielę misyjną goszcząc Siostry Misjonarki. Siostry przybliżą nam tematykę misyjną i opowiedzą o swojej pracy na misjach. W ich imieniu zwracamy się z prośbą o pomoc duchową i materialną dla misji. Jeżeli ktoś będzie miał życzenie, to po Mszach św. będzie można złożyć do puszek ofiarę na pomoc misjonarkom i misjonarzom.

7. W imieniu pogorzelców z Dydni składamy wszystkim parafianom serdeczne Bóg zapłać za okazaną im pomoc materialną, która wyniosła 4200 zł i 2 euro. Dziękujemy również młodzieży ze Szkoły Podstawowej za zaangażowanie w przeprowadzenie zbiórki.

8. Na koniec dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwość okazywaną parafii – Bóg zapłać! Dziękujemy rodzicom bierzmowanych za posprzątanie kościoła i obejścia wokół niego. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 81 do 100.