1. Trwa miesiąc czerwiec, w którym skupiamy swoją uwagę modlitewną na Sercu Pana Jezusa, stąd uczestniczymy w nabożeństwach czerwcowych. W ciągu tygodnia są one odprawiane po Mszy Świętej wieczornej, w środy wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1730, zaś w niedziele o godz. 1430.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w środę (21.06.) wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w sobotę (24.06.) uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. Serdecznie zapraszamy. Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana we wtorek o godz. 1700.

4. W tym tygodniu dzieci pierwszokomunijne wraz ze swoimi Rodzicami udają się na dziękczynną pielgrzymkę do sanktuarium w Dębowcu i Dukli. Zaś w środę służba liturgiczna, nasi ministranci wyjeżdżają na jednodniową wycieczką integracyjno-rekreacyjną. Prosimy Pana Boga o szczęśliwą podróż i polecamy ich naszej modlitwie.

5. W piątek (23.06.) zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły podstawowej na uroczystą Mszę Świętą z racji zakończenia roku szkolnego o godz. 830. Prosimy, aby wcześniej skorzystać z sakramentu pokuty, by rzeczywiście w pełni z Panem Bogiem zakończyć rok szkolny i rozpocząć wakacje. Spowiedź święta przez cały tydzień pół godziny przed wieczorną Mszą świętą. Jest to także Dzień Ojca, stąd pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych żyjących i zmarłych tatów.

6. W związku z przygotowywaną w naszej archidiecezji uroczystością beatyfikacyjną Sług Bożych Rodziny Ulmów w dniu 10.09.2023 r. będzie możliwy wyjazd pielgrzymkowy jednak w zorganizowanych grupach, które otrzymają swoje miejsca w poszczególnych sektorach. Takie grupy mogą zgłaszać parafie. Zgłoszenia osób chętnych na wyjazd z naszej parafii można dokonać w zakrystii do 23.07.2023 r.

7. Brzozowska grupa pielgrzymkowa św. Wojciecha zaprasza na spotkanie organizacyjne związane z pieszą pielgrzymką na Jasną Górę. Odbędzie się ono 25.06.2023 r. a rozpocznie się Mszą świętą o godz. 1400 w kościele parafialnym w Brzozowie.

8. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr  211-250. Bardzo prosimy przed uroczystością odpustową o większe porządki i prace wokół świątyni, koszenie trawy i przycięcie krzewów. Przydałby się także traktor z przyczepką. Prace prosimy wykonać pod kierunkiem Rady Parafialnej.

9. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Zwiastowania Pańskiego.

10. W tym tygodniu na Mszę Świętą i spotkanie duszpasterskie zapraszamy:

- w środę (21.06.) członków Akcji Katolickiej.

11. Każdy z nas na mocy chrztu świętego jest posłany do tego, aby dawać świadectwo wiary w swoim otoczeniu. Niech zatem Boże błogosławieństwo doda nam sił i odwagi by czynić to z miłością i przekonaniem.