1. Trwa Oktawa Bożego Ciała dlatego zachęcamy nie tylko dzieci do udziału w wieczornych Mszach świętych wotywnych o Najświętszej Eucharystii, po których uczestniczymy w procesjach eucharystycznych. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia dzwonkami.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: we wtorek (13.06.) wspomnienie św. Antoniego z Padwy, w środę (14.06.) wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w piątek (16.06.) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę (17.06.) wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. Serdecznie zapraszamy. Msza Święta w Rudawcu będzie odprawiana we wtorek o godz. 1700 , a w czwartek o godz. 1630.

4. W środę, z racji procesji eucharystycznej, przed Mszą świętą nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu, zaś nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpoczniemy o godz. 1745.

5. W czwartek (15.06.) zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Zachęcamy do licznego udziału wszystkie dzieci.

6. W piątek (16.06.) z racji uroczystości Najświętszego Serca Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

7. Podczas Pielgrzymki Ministrantów Archidiecezji Przemyskiej w dniu 03.06. bp Krzysztof Chudzio wyróżnił 34. najbardziej zaangażowanych ministrantów roku 2022/2023. W naszej parafii został wyróżniony Dawid Kocyła. Gratulujemy tego wyróżnienia i zachęcamy wszystkich ministrantów do aktywności i gorliwości.

8. W dniu 05.07. wyrusza z Brzozowa 43. Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Osoby, które chcą wziąć udział zapisują się na listę uczestników pielgrzymki u księdza przewodnika grupy, lub internetowo przez formularz na stronie www. pielgrzymka.przemyska.pl. Informacje są dostępne także na afiszu w gablocie. Pielgrzymka to czas rekolekcji w drodze, modlitwa, śpiew, czas spędzony we wspólnocie. Zachęcamy do podjęcia tej formy modlitwy.

9. Przypominamy o  zbiórce elektroodpadów. Dochody z akcji są przeznaczone na działalność misyjną. Elektrośmieci można składać na parkingu kościelnym do 16.06.

10. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. Serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tegorocznych obchodów Bożego Ciała, za podjęte prace przy odnowieniu gabloty. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziny od nr 191-210. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby kościoła.

11. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę św. Józefa.

12. W tym tygodniu na Mszę świętą wieczorną i spotkanie zapraszamy:

- we  wtorek (13.06.) młodzież z klasy VI i VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

13. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła Stanisława Owsiana. W jej intencji: Dobry Jezu, a Nasz Panie…

14. Bóg każdego z nas powołuje do jakiejś życiowej misji. Pomimo naszych niedoskonałości. przyjmijmy i odczytajmy to wybranie, a Jego błogosławieństwo niech nam towarzyszy w rozeznawaniu i na drodze życia.