1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek (05.02) wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek (06.02.) wspomnienie śś. Pawła Mikki i Towarzyszy, męczenników, w sobotę (10.02.) wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

2. Msze święte w ciągu tygodnia: o godz. 700 i 1700W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1600Serdecznie zapraszamy.

3. W związku z przypadającym w poniedziałek (05.02.) wspomnieniem św. Agaty, po wieczornej Mszy świętej pobłogosławimy chleb, sól i wodę. Za wstawiennictwem świętej mają one chronić nas i nasze domostwa od niebezpieczeństw pożaru i od innych przeciwności.

4. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła.

5. W przyszłą niedzielę (11.02.) w związku z przypadającym wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzimy XXXII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy zatem wszystkich chorych, którzy mogą przyjść wraz z ich opiekunami na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 1430. Podczas nabożeństwa pomodlimy się za chorych, udzielimy błogosławieństwa na sposób lourdzki, a także indywidualnie nałożymy ręce na chorych. W związku z przeżywanymi Misjami i planowaną renowacją nie będzie sakramentu namaszczenia chorych.

6. Prosimy, aby w przyszłą niedzielę (11.02.) przed sumą, modlitwę różańcową poprowadziła Róża Matki Bożej Gromnicznej.

7. Bóg zapłać zaangażowanym za rozebranie dekoracji świątecznych, za troskę o świątynię w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. Do podjęcia nowego dyżuru sprzątającego zapraszamy rodziny od nr 281 do 300.

8. Zapraszamy do wzięcia udziału w dzisiejszej „słodkiej niedzieli”. Wyrażamy wdzięczność naszym ministrantom a także wszystkim zaangażowanym w proces pieczenia.

9. W minionym tygodniu na cmentarz odprowadziliśmy śp. Helenę Mendyka. Natomiast pogrzeb śp. Krzysztofa Gwizdały odbędzie się w poniedziałek (05.02.) o godz. 1300 . W ich intencji: Dobry Jezu, a nasz Panie…

10. Tak jak tłumy niegdyś szukały Jezusa, bo wiedzieli, że On im pomoże, nie zostawi samych, tak niech każdy z nas ma w sercu pragnienie szukania Jezusa w świecie i w swoim życiu.