1. Informujemy, że od jutra Msza św. w dni powszednie będzie o godz. 18.00, a w niedziele o 16.00.

2. W związku z tym, że przed Wielkanocą nie będzie organizowanych spowiedzi całodziennych w dekanacie, od jutra – tak jak zwykle  – będziemy spowiadać  półgodziny przed Mszą św. Prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatnią chwilę.

3. Przypominamy, że kancelarii parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od 8.00 do 9.00.

4. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 17.00.

5. W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – w naszej parafii obchodzona jako uroczystość odpustowa. Msze św. w odpust będą o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu – i o ile będzie sprzyjająca pogoda – procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

6. W piątek – 26 marca – w godzinach porannych księża odwiedzą chorych w ramach pierwszego piątku.

7. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00, a po niej Msza św.

8. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. O poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Gorzkie Żale o godz. 16.00, a po nich Msza św.

9. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary składana na potrzeby parafii. Dziękujemy za ofiarę 16 190 zł złożoną na utrzymanie cmentarza – Bóg zapłać! Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Pana Sołtysa Zbigniewa Szpiecha za bezinteresowną pomoc w przeprowadzeniu zbiórki. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 561 – 580.