1. W środę o godz. 17.00 rozpocznie się cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu..

2. We wtorek i czwartek na nabożeństwo majowe i Msze św. zapraszamy dzieci z klasy III i ich rodziców. Po Mszy św. będzie próba przed I Komunią św.

3. W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia prezbiteratu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń, a szczególnie diakona Wojciecha, który w naszej parafii odbywał praktykę diakońską.

4. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O poprowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy róże św. Jana z Dukli.

5. Dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc materialną okazywaną parafii. Dziękujemy Strażakom z OSP w Izdebkach za posprzątanie kościoła Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr  41 – 60.