1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego.

2. Przyszła niedziela – 29 listopada – będzie I Niedzielą Adwentu. Na Mszy św. o godz. 11.00 będzie obrzęd błogosławieństwa opłatków na stół wigilijny. Opłatki będą wyłożone na stoliku obok prasy. Złożone ofiary będą przeznaczone na potrzeby parafii – Bóg zapłać!

3. W środę o godz. 1700  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszych osobistych intencjach i całej parafii.

4. W imieniu całej wspólnoty parafialnej dziękujemy za posprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę na potrzeby parafii – „Bóg zapłać”. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr. 221 do 240.

5. O poprowadzenie różańca przed sumą prosimy róże św. Piotra i Pawła.