1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent czas radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. Na stoliku obok prasy zostaną wystawione opłatki bożonarodzeniowe i koszyczek na ofiary dla parafii. Obok ołtarza Miłosierdzia Bożego będą wystawione świece wigilijne po 7 zł. Ofiary ze sprzedaży świec przeznaczone są na Caritas.

2. W środę o godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na Msze św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 7.

3. Informujemy, że w sobotę – 27 listopada – na Mszy św. o godz. 17.00 Ksiądz Dziekan Franciszek Goch dokona zaprzysiężenia Rady Parafialnej w składzie: Mieczysław Barć, Stanisław Bober, Józef Czaja, Jan Dobosz, Tadeusz Dymitrzak, Wiesław Dytko, Andrzej Gładysz, Wiesław Mistecki, Tomasz Owsiany, Wiesław Pietryka, Marian Rogula, Artur Serafin, Bogdan Szerszeń, Zbigniew Szpiech, Stanisław Ścibor, Jerzy Toczek, Dorota Tomońska, Joanna Zańko. Wszystkich Radnych zapraszamy na Msze św. i po jej zakończeniu na spotkanie z Księdzem Dziekanem.

4. Również w sobotę na godzinę 16.00 rozpocznie się zabawa andrzejkowa na którą zapraszamy scholę i liturgiczną służbę ołtarza.

5. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Róże św. Jana z Dukli.

6. Bardzo prosimy o niewrzucanie do kontenerów trawy, ziemi i doniczek z chryzantemami.

7. Wszystkim Parafianom dziękujemy za pomoc materialną okazywaną parafii, a szczególnie rodzinie z nr 98a. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 521 -540.