1. Trwa Oktawa Wielkanocna, która przedłuża świętowanie Zmartwychwstania Chrystusa i z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. W tym tygodniu, w środę nie będzie adoracji i nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Za tydzień będziemy obchodzili Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W tym dniu na terenie całej archidiecezji przed kościołami będzie przeprowadzona zbiórka ofiar na  Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. O godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do Mszy św. o godz. 16.00.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary składana na potrzeby parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy Panią Dorocie Tomońskiej i Iwonie Fil za przystrojenie kościoła w kwiaty  i wykonanie Ciemnicy oraz Grobu Pańskiego – Bóg zapłać! Dziękujemy Panom Zbigniewowi Szpiechowi, Bolesławowi Fijałce i Tadeuszowi Rafie za uporządkowanie terenu kościoła i wokół niego. Dziękujemy Chórowi Parafialnemu za uświetnienie swoim śpiewem liturgii Mszy – Bóg zapłać!  Na koniec dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy parafian z nr 581 – 600.