1. W tym tygodniu będziemy kontynuować nasze spotkania kolędowe. I tak w poniedziałek na Mszę św. wieczorową zapraszamy parafian z nr 501 – 600, we wtorek 601 – 683. Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by pokropić nią nasze domy. Jeżeli ktoś będzie sobie życzył złożyć przy tej okazji ofiarę to na stoliku przy wyjściu z kościoła zostanie wystawiony koszyk.

2. W środę o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy w kościele okres Bożego Narodzenia. O poprowadzenie różańca za tydzień prosimy różę Niepokalanego Serca NMP.

4. Serdecznie dziękujemy za pomoc okazywaną parafii. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 41 – 60.