1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego podczas którego będziemy modlili się w intencji powołanych i o nowe powołania. Porządek Mszy św. będzie następujący: 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00, a na Rudawcu o godz. 16.00. Składka przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne działające na terenie Archidiecezji.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00. W trakcie adoracji zapraszamy do korzystania ze spowiedzi.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

4. W pierwszy czwartek spowiedź od godz. 16.00 do 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą chorych. Po południu spowiedź od godz. 16.00 do 17.00 Po Msza św. nabożeństwo pierwszo piątkowe.

6. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o poprowadzenie różańca prosimy różę Ofiarowania NMP.

8. Wszystkim Parafianom dziękujemy za pomoc okazywaną parafii. Dziękujemy za ofiary założone na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 421 – 440. Również dziękujemy Panom, którzy w tym tygodniu odśnieżali teren parafii – Bóg zapłać