1. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do korzystania ze spowiedzi przed pierwszym piątkiem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź rano i popołudniu od 16.45 do 17.30. Odwiedziny chorych tak jak zwykle.

3. W pierwszą sobotę po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Matki Bożej.

4. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca prosimy róże św. Jana z Dukli.

5. Informujemy, że spowiedź w naszej parafii będzie 7 kwietnia od godz. 14.30 do 17.30. W Izdebkach będzie spowiadać 6 księży, a na Rudawcu od 16.00 do 17.30 2 księży.

6. Bardzo prosimy o korzystanie z kancelarii parafialnej w tym tygodniu, gdyż w przyszłym będzie to utrudnione ze względu na spowiedzi w dekanacie.

7. W minionym miesiącu na renowacje balasek ofiary złożyli: p. Zofia i Waldemar Błachut, p. Marian Hoc oraz rodziny z numerów: 94, 279, 351, 521 i kilkanaście ofiar bez oznaczenia. W sumie zebraliśmy kwotę 2318 zł. Wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne podziękowanie, a pozostałych parafian prosimy o wsparcie.

8. Bóg zapłać za pomoc w organizacji rekolekcji, wizytacji kanonicznej i odpustu parafialnego. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym czasie na potrzeby parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 281 – 300.