1. Dzisiejszą niedzielę obchodzimy jako niedzielę radości ze zbliżających się świąt wielkanocnych. Po południu gorzkie żale o godz. 1430. Natomiast w piątek o godz. 1730 droga krzyżowa. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny. Dzisiejsza składka przeznaczona na inwestycje parafialne.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy dwie uroczystości: w poniedziałek (20.03.) przeniesiona z dzisiaj uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, w sobotę (25.03.) uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest naszą główną uroczystością odpustową.

3. Msze święte w ciągu tygodnia o godz.  700 i 1700, w piątek o godz.  700 i 1800. Porządek Mszy świętych w dzień odpustu będzie taki jak w każdą niedzielę: o godz. 800, 1100 i 1500. Zapraszamy więc do wspólnego świętowania wszystkich Parafian i Gości. Przed sumą prosimy o poprowadzenie Różańca przez Różę Zwiastowania Pańskiego. W Rudawcu droga krzyżowa we wtorek o godz. 1530, a po niej Msza święta. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 915.

4. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. Bóg zapłać Państwu Fil za przycinanie krzewów, p. Pecce za użyczenie traktora, a także Rodzicom bierzmowanych za uczynienie porządków wokół groty i kościoła. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 641 do 660.

5. Caritas Archidiecezji Przemyskiej rozprowadza paschaliki Można je nabywać przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego. Przypominamy także o konkursie na palmę wielkanocną.

6. W przyszłą niedzielę w nocy zmiana czasu na letni z 200 na 300.

7. Zapraszamy na następujące spotkania:

- w czwartek (23.03.) o godz. 1600 zbiórka dla wszystkich ministrantów

- w piątek (24.03.) o godz. 1600 schola parafialna,

8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Damian Baran i Patrycja Zubel, nasi parafianie -  zapowiedź I.

9. Jezus budzi nasze sumienia ze snu, byśmy nie umarli duchowo. Trzeba nam zatem się zbudzić i powstać z martwoty naszego grzechu, a wtedy przejrzymy i zajaśnieje nam Chrystus. Niech On będzie naszą radością.